ANA SAYFA

HAKKIMIZDAÜRÜNLERHİZMETLERPROJELERİLETİŞİM                               
 

 

 

 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 


VEGAYAPI KONTEYNER AVANTAJLARI

Sağlam ve Güçlü : Ana şasi ve taşıyıcı kolonlar 9mm etkalınlığında profillerden imal edilir. Diğer üreticiler 2-3 mm etkalınlığında profiller kullanırlar.

                                     main frameDüşük Nakliye Masrafları
 : Vegayapı konteynerleri 1 tıra 14 adet yükleyerek müşteri kurulum yerine sevk eder. Bu sayede nakliye giderlerinden önemli ölçüde tasrruf sağlanır. Denizaşırı ülkelere gönderimde ise standart gemi nakliye konteynerleri kullanılarak ürünlerin son noktaya sağlam ve masrafsız şekilde ulaşması sağlanır.

                      loading the containers    truckKolay kurulum ve montaj
: 4 kişi 1 konteyneri 1-2 saat içerisinde kolay bir şekilde kurabilirler. Dilenirse Vegayapi kendi kurulum ekibini veya kurulum supervizörünü göndererek müşterilerine yardımcı olur.

             assembly    assembly2Kolay parça değişimi : Konteynerin kullanım sırasında zarar gören kısmı yedek parçalar ile kolay bir şekilde değiştirilebilir. Çatı kısmı bile zarar görse kolay ve kısa sürede yeni parça ile değiştirilip kullanıma sorunsuz bir şekilde devam edilir.
 
                       change    change2Yüksek Taban yük taşıma kapasitesi: Taban yük taşıma kapasitesi 500 kg/m2. Vegayapi konteynerlerinin dizaynından ve kullanılan malzemeden kaynaklı olarak taban yük taşıma kapasitesi rakiplerinin 2 katıdır.

               floor    Main frameKonteynerlerin Birleştirilmesi:  Konteynerler daha büyük kullanım alanları elde etmek için yanyana konarak rahat bir şekilde birleştirilirler. Dilenirse iç duvarlar kaldırılabilir veya yenileri eklenebilir.

               combination    combination2Yüksek ısı izolasyonu : Konteynerlerin duvarlarında ve çatısında kullanılan polüretan sandviç panel sayesinde yüksek ısı izolasyonu sağlanır. Camlar standart olarak çift (4+10+4)cam yapılır.

                                                      wall
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright, VEGAYAPI